Ściana oporowa

Ściana oporowa – gwarancja wytrzymałości konstrukcji

Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla użytku własnego lub publicznego nie jest prostym zadaniem. Planując i projektując plac, własny ogród czy park trzeba zwrócić uwagę na wielowymiarowy charakter obszaru. Oprócz aspektów wizualnych teren powinien być dostosowany w pełni dla użytkowników. Funkcjonalność, a przede wszystkim bezpieczeństwo znajdujących się tam osób, to cechy najważniejsze. W pogodzeniu wymienionych wyżej elementów powinny pomóc uniwersalne, solidne ściany oporowe, które mają szerokie zastosowanie w aranżacji przestrzeni użytkowej, a także w branży budowlanej i przemyśle.

Funkcjonalny wymiar ścian oporowych firmy Westerwelle

Podstawową cechą oferowanych przez nas produktów jest wytrzymałość. Jest to zasługa żelbetowej konstrukcji, która w wyniku posiadanych właściwości oraz nadanego kształtu konkretnej bryły nadaje się do stosowania przy dużych obciążeniach statycznych, przenosząc napór zabezpieczonej konstrukcji lub budowli na podłoże. Dzięki formie gotowego wyrobu można zdecydowanie zredukować koszty prac i wymiar czasu realizacji, stosując je przy budowaniu ramp, przejść, stabilizacji skarp, tuneli czy wjazdów do garaży. Ściany oporowe firmy Westerwelle to rozwiązanie, które cieszy się uznaniem w budownictwie drogowym. Ze względu na różnorodność zastosowań elek betonowych, produkujemy kilka typów ścian oporowych, dostosowanych do potrzeb odbiorców.

Elementy Westerwelle

Do proponowanych przez firmę opcji należą między innymi ściany oporowe ze ściętą krawędzią górną, które można wykorzystać do indywidualnych projektów budowlanych i swobodnie dopasować do istniejących warunków. W celu poznania innych rozwiązań, które oferuje firma Westerwelle, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia optymalnej użyteczności. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dalsze informacje
Zgadzam się