Trening bezpiecznej jazdy 2.0

Trening bezpiecznej jazdy 2.0:

Ponownie nadszedł ten czas. Wczoraj, w centrum szkoleniowym ruchu drogowego w Bielefeld-Sennestadt, zespół z Eichmann & Kleinkes Seminare GmbH przeszkolił nas z zasad ruchu drogowego (stare i nowe reguły), z bycia aktywnym i zdrowym w miejscu pracy (ekscytująca gra quizowa na temat stresu, odżywiania, "och moje plecy" i ruchliwości), szkolenia komunikacyjnego (jak się komunikuję i jak jestem postrzegany) i wreszcie w ekscytującej praktycznej części jazdy, ukazującej możliwości i ograniczenia korzystania z naszego samochodu!! 

Było świetnie!!! Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników za zaangażowanie, entuzjazm i odwagę. Byliście wspaniali!

Dziękujemy również wszystkim trenerom, trenerkom, pomocnikom i asystentom, którzy po raz kolejny wykonali fantastyczną pracę, organizując wydarzenie, szkoląc nas i dostarczając nam ważnych informacji!

Z niecierpliwością czekamy na kolejny raz i pozostajemy z przesłaniem: jedźcie ostrożnie, abyście Wy i Wasi towarzysze podróży zawsze bezpiecznie dotarli do celu :) 

Wasz Team Westerwelle