Twój nowy pracodawca Westerwelle

Betoniarnia Westerwelle w Herfordzie oraz w Beeskow to firma o ugruntowanej pozycji zatrudniająca obecnie 120 pracowników. Jesteśmy specjalistami w produkcji żelbetowych ścian oporowych oraz elementów nietypowych z betonu dostosowanych do potrzeb klienta. Zaopatrujemy naszych klientów na terenie całych Niemiec oraz krajów ościennych.

Szukamy do naszej lokalizacji w Beeskow i Herford na pełen etat:

Cieśla w zakładzie prefabrykatów betonowych(m/k/r)

Twój zakres obowiązków:

  • Jesteś odpowiedzialny za wykonanie drewnianych szalunków według indywidualnych wymagań klienta do produkcji prefabrykatów betonowych,
  • Otrzymasz rysunki produkcyjne do produkcji, wykonasz wymagany szalunek i ustawisz go na dostępnych stołach produkcyjnych,
  • Przeprowadzasz samodzielne kontrole końcowe jakości wykonanego szalunku.

Dlaczego dobrze do nas pasujesz:

  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako cieśla lub zmieniasz zawód w związku z zainteresowaniem obróbką drewna,
  • Masz własne pomysły na realizację zapotrzebowań klientów,
  • Uzupełniasz swój profil niezależnością, niezawodnością,
  • Posiadasz komunikatywną znajomość języka niemieckiego.

Westerwelle oferuje Państwu:

  • Wprowadzenie w strukturę pracy przez doświadczonych współpracowników,
  • Praca w pomieszczeniu z nowoczesnymi maszynami do wykonywania szalunków,
  • Naszą kulturę pracy cechuje otwartość, szybkie procesy decyzyjne i samodzielne działanie,
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z wynagrodzeniem uzależnionym od wyników,
  • Karta firmowa zakupowa Westerwelle - Twoja osobista premia,
  • Doskonałe możliwości rozwoju w dynamicznej i rodzinnej firmie.

Twoja droga do nas

Czy jesteś przekonany, że dobrze do nas pasujesz? Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne: job(at)winkelstuetze.de

Czy są jakieś pytania, które pozostały bez odpowiedzi? Czekamy na kontakt!