Mur oporowy – skuteczne rozwiązanie na osuwający się grunt

W trakcie realizacji projektów budowlanych często trzeba sięgnąć po solidne konstrukcje inżynieryjne. Do takich należą mury oporowe firmy Wersterwelle, pełniące idealne rozwiązanie w przypadku zabezpieczeń skarp. Oferowane przez Westerwelle prefabrykowane elki betonowe szybko i sprawnie zamontowane na budowie, oszczędzają czas i redukują koszty budowy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o różnych wysokościach od 40 cm do 500 cm i grubościach od 10 cm do 30 cm, obciążeniach do 33Kn/m2 mają szeroki wachlarz zastosowań.

Służą też solidnemu zabezpieczeniu składowiska materiałów sypkich, takich jak kruszywo, odpady czy zboże. Poza tym mury oporowe idealnie sprawdzają się jako boksy segregacyjne na obszarach przemysłowych na dużej powierzchni czy placach. Jako konstrukcje inżynieryjne będą szczególnie użyteczne przy dużych nierównościach terenu.

Szerokie zastosowanie murów oporowych firmy Westerwelle

Rozwiązania firmy Westerwelle w postaci wytrzymałego muru oporowego to także opcja wykorzystywana w ramach ogrodzeń, wjazdów do garaży podziemnych czy podjazdów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wymiar użytkowy naszych konstrukcji inżynieryjnych to bezsprzeczna zaleta, która może mieć wyraźne przełożenie na funkcjonalny aspekt zagospodarowanej przestrzeni. Solidnie wykonane mury oporowe są odzwierciedleniem nie tylko wytrzymałej architektury, spełniającej zadanie zabezpieczenia terenu, ale także tworzą jednolitą, zgraną kompozycję z otoczeniem. Rozwiązanie to łączy więc idealnie użyteczność z wizualną estetyką wykonania.

Doradcy Westerwelle zawsze pomogą w dokonaniu właściwego wyboru produktów, w ramach organizacji użytkowej przestrzeni, ogrodzeń, jak i skutecznych zabezpieczeń terenu.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia optymalnej użyteczności. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dalsze informacje
Zgadzam się