Meble betonowe

Meble betonowe są praktyczne i wszędzie przyciągają wzrok

Fotel

Oferujemy szeroką paletę kolorów, kształtów oraz struktur wykończenia powierzchni naszych foteli z betonu. Kierujemy się przy tym całkowicie wyobrażeniami naszych klientów i realizujemy je jak najlepiej. Nasze fotele nadają się do parków, ogrodów, dziedzińców szkolnych, a wszędzie tam, gdzie są, naprawdę przyciągają wzrok.

Sofa

Samemu czy we dwoje - nasze kanapy pomieszczą wszystkich. Wyglądają doskonale nie tylko w przydomowym ogrodzie, również zwracają na siebie uwagę w miejscach publicznych. Solidne meble z betonu to doskonała okazja do wypoczynku w parku, ogrodzie lub przestrzeni publicznej.

Siedzisko

Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o rodzaj siedziska z betonu. Oferują czysty i jednocześnie elegancki sposób siedzenia w parkach, na dziedzińcach szkolnych, czy po prostu w ogrodzie. Możliwe są wymiary indywidualne.

Ławka

Nasze siedziska mogą idealnie spełniać rolę ławki. Są doskonałą i trwałą alternatywą dla tradycyjnych ławek parkowych oraz dodają nowoczesnego, surowego wyglądu. Do ogrodu, szkolnego podwórka lub jako ławka w parku – proste i funkcjonalne.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia optymalnej użyteczności. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dalsze informacje
Zgadzam się