Westerwelle - Elementy z betonu

Beton jest naszym materiałem od 1955

Westerwelle to firma rodzinna już w trzeciej generacji gwarantująca niezawodność, uczciwe ceny i krótki czas dostawy. Jako partner w handlu materiałami budowlanymi, Westerwelle zawsze spełnia wymagania inżynierii budowlanej.

Przez lata produkcji elementów betonowych udało nam się wiele poprawić, zoptymalizować i ujednolicić. Receptury, konstrukcje i kształty naszych elementów betonowych,  jak również powierzchnie, kolory, struktury, systemy łączników, wyposażenia oraz procesy produkcyjne podlegają naszym wysokim standardom jakości. Tak samo w centrum zainteresowania są usługi serwisowe, gdyż nasze produkty mają swoją markę. Program produkcji obejmuje ściany oporowe o różnych wymiarach, formach i wykończeniach, jak również stopnie schodowe i elementy specjalne o zaskakująco wielostronnych obszarach zastosowań. Chętnie pomagamy także naszym partnerom w obszarze planowania technicznego i obliczeń statycznych. To obsługa, którą nasi klienci cenią.

Gdy w 1955 Wilhelm Westerwelle wraz ze swą żoną Hildą zakładał przedsiębiorstwo, główny asortyment produkcji stanowiły krawężniki, płyty i wyroby brukarskie. Manfred i Cornelia Westerwelle wraz z objęciem firmy w 1985, wprowadzili nowe standardy w zakresie jakości, marketingu i sprzedaży. W 2005 Westerwelle otwiera we Wrocławiu biuro sprzedaży dla klientów z Europy Wschodniej, a po znacznym wzroście popytu na swoje produkty, latem 2008 zapada decyzją o otwarciu kolejnego zakładu produkcyjnego w Beeskow, w Brandenburgii, 30 km od polskiej granicy.

Od 2010 prowadzenie firmy z tradycjami obejmuje Kai-Uwe Westerwelle. Przyszłość nie polega wyłącznie na rozbudowie sieci partnerów w całej Europie i dalszym rozwijaniu asortymentu produkcji, lecz również na ciągłym zapewnieniu jej odpowiedniej jakości.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia optymalnej użyteczności. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dalsze informacje
Zgadzam się