Formy budowlane z betonu

Rozmaite możliwości zastosowań

Blockant

Elementy Blockant są idealnym rozwiązaniem do budowy schodów zewnętrznych w sektorze prywatnym i publicznym. Niezmiennie wysoka jakość i łatwy montaż, w połączeniu z indywidualnie dobranymi kolorami i wzorami powierzchni czynią Blockant elementem popularnym i odpornym. Lekko stożkowo wykończone stopnie odznaczają się swoją solidnością, dlatego chętnie stosowane są do kształtowania ogrodów i architektury krajobrazu. Klasa betonu stopni schodowych Blockant to C30/37 wraz ze środkiem porotwórczym zapewniają stabilność i ochronę przed mrozem i lodem. Stopnie schodowe Blockant produkowane są w zmiennych długościach od 50 do 300 cm, zgodnie z Państwa potrzebami. Standardowo oferujemy powierzchnie gładkie, piaskowane w kolorze szarym. Indywidualny dobór koloru jest możliwy.

COKOŁY

Cokoły - betonowe fundamenty z wgłębieniem umożliwiającym bardzo proste umieszczenie w nich pionowego wspornika. Wymiary dolnej płyty i wgłębienia wykonuje się zgodnie z wymaganiami statycznymi. Wgłębienie posiada głębokość wystarczającą do tego, aby umieszczony w nim betonowy wspornik był stabilny – trwałe i pewne połączenie. Dodatkowe zbrojenie ze stali zapewnia większą stabilizację. Także i przy tym produkcie o jego formie i kolorze można zdecydować indywidualnie.

Wiaty garażowe

Wiaty garażowe są idealnym rozwiązaniem służącym ochronie samochodów lub obiektów parkowanych lub przechowywanych na zewnątrz. Wiata betonowa zapewnia optymalną wytrzymałość, chroniąc przed wiatrem i pogodą, a do tego wygląda elegancko. Czy to w klasycznym antracycie, czy też w innych kolorach, nasz beton da się dopasować pod względem kształtu i wielkości do indywidualnych wyobrażeń. Do tego oferujemy różnorakie struktury i opcje wiat garażowych. Nasze wiaty garażowe ze ścianek oporowych dają każdemu możliwość ochrony tego, czego nie może zabrać ze sobą do domu.

Fontanny

Fontanny to sposób na wykorzystanie wody i możliwość ozdoby – czy to ogrodu, czy miejsca publicznego. Również pomysły na fontannę nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy odpowiednie rozwiązania z naszych ścianek oporowych. Na życzenie także i one mogą być zabezpieczone specjalną powłoką ochronną, ułatwiającą usuwanie niechcianego graffiti. Zgodnie z Państwa wyobrażeniem, życzeniem i wymaganiami.

powierzchnie ścian

Powierzchnie ścian w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze również nie stanowią dla nas problemu. Możemy zagwarantować, że taka ściana będzie w każdym przypadku odporna na wiatr i pogodę, a jej jakość wykończenia bardzo wysoka. Szeroki wybór struktur powierzchni umożliwi grę światła i kolorów.

Płyty chodnikowe

We wszelkich możliwych kształtach, wymiarach i o wszelkich strukturach, nasze płyty chodnikowe to najwyższa jakość. W dzisiejszych czasach spotyka się je na co dzień prawdzie wszędzie, czy to w parkach, czy jako nawierzchnia tarasu we własnym domu – nasze płyty chodnikowe do świetny sposób kształtowania ścieżek i powierzchni. Przy tym struktura powierzchni to kwestia indywidualnego wyboru, co tym samym umożliwia ciekawą grę światła i cienia.

Ścieżki betonowe

Wykonane na zamówienie elementy do tworzenia bezpiecznej i wysokiej jakości ścieżek betonowych do każdego zastosowania. Chętnie wykonamy dla Państwa takie z powierzchnią antypoślizgową. Zapytaj nas.

Obrazy

Dla tych wszystkich, którzy kochają rzeczy osobliwe, istnieje możliwość umieszczenia zdjęć fotograficznych na ścianie oporowej. Jakość tekstury widocznych powierzchni betonu, dzięki zastosowaniu matryc strukturalnych sprawdziła się już wielokrotnie. Jej elastyczność umożliwia nawet przy skomplikowanych strukturach z wcięciami w tle lub z przerwami, nienaganne odwzorowanie zarówno betonu jak i formy. Matryce strukturalne, dzięki swym teksturom standardowym i indywidualnym, oferują architektom, projektantom i konstruktorom praktycznie nieograniczone możliwości.

Siedzisko

Zaakcetuj swój ogród naszymi elementami betonowymi. Przytulne sidziska mogą być jednocześnie przegrodą w architekturze ogrodu.

Studzieńki odpływowe

Dzięki studzienkom odpływowym można bardzo łatwo za pomocą śluzy spuścić stojącą wodę. W ten sposób można np. przeciwdziałać tworzeniu się kałuż wody powstałych w wyniku obfitych opadów lub długo utrzymującej się deszczowej pogody, spuszczając po prostu wodę przez studzienkę. Przy czym ważne jest, aby beton był mocny i wytrzymały, a przez to odporny na ekstremalne warunki. Także i tutaj można indywidualnie dopasować kształt, rozmiar i strukturę.

Świetliki (naświetla)

Świetliki w życiu codziennym znajdują się niemal wszędzie. Ważnym jest, aby były dostatecznie trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. A to możemy zagwarantować. Oferujemy gotowe elementy na naświetla w najróżniejszych wymiarach i kształtach, dobranych wedle indywidualnych życzeń. Funkcjonalne i trwałe – nasze elementy gotowe umożliwiają dostarczenie odrobiny światła do pomieszczeń podziemnych w celu ich rozjaśnienia. Niech Państwo z nami po prostu porozmawiają, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Państwa pomysłu, dopasowując odpowiedni prefabrykat.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia optymalnej użyteczności. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dalsze informacje
Zgadzam się