Formy budowlane z betonu

Rozmaite możliwości zastosowań

Blockant

Elementy Blockant są idealnym rozwiązaniem do budowy schodów zewnętrznych w sektorze prywatnym i publicznym. Niezmiennie wysoka jakość i łatwy montaż, w połączeniu z indywidualnie dobranymi kolorami i wzorami powierzchni czynią Blockant elementem popularnym i odpornym. Lekko stożkowo wykończone stopnie odznaczają się swoją solidnością, dlatego chętnie stosowane są do kształtowania ogrodów i architektury krajobrazu. Klasa betonu stopni schodowych Blockant to C30/37 wraz ze środkiem porotwórczym zapewniają stabilność i ochronę przed mrozem i lodem. Stopnie schodowe Blockant produkowane są w zmiennych długościach od 50 do 300 cm, zgodnie z Państwa potrzebami. Standardowo oferujemy powierzchnie gładkie, piaskowane w kolorze szarym. Indywidualny dobór koloru jest możliwy.

COKOŁY

Cokoły - betonowe fundamenty z wgłębieniem umożliwiającym bardzo proste umieszczenie w nich pionowego wspornika. Wymiary dolnej płyty i wgłębienia wykonuje się zgodnie z wymaganiami statycznymi. Wgłębienie posiada głębokość wystarczającą do tego, aby umieszczony w nim betonowy wspornik był stabilny – trwałe i pewne połączenie. Dodatkowe zbrojenie ze stali zapewnia większą stabilizację. Także i przy tym produkcie o jego formie i kolorze można zdecydować indywidualnie.

Wiaty garażowe

Wiaty garażowe są idealnym rozwiązaniem służącym ochronie samochodów lub obiektów parkowanych lub przechowywanych na zewnątrz. Wiata betonowa zapewnia optymalną wytrzymałość, chroniąc przed wiatrem i pogodą, a do tego wygląda elegancko. Czy to w klasycznym antracycie, czy też w innych kolorach, nasz beton da się dopasować pod względem kształtu i wielkości do indywidualnych wyobrażeń. Do tego oferujemy różnorakie struktury i opcje wiat garażowych. Nasze wiaty garażowe ze ścianek oporowych dają każdemu możliwość ochrony tego, czego nie może zabrać ze sobą do domu.

Fontanny

Fontanny to sposób na wykorzystanie wody i możliwość ozdoby – czy to ogrodu, czy miejsca publicznego. Również pomysły na fontannę nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy odpowiednie rozwiązania z naszych ścianek oporowych. Na życzenie także i one mogą być zabezpieczone specjalną powłoką ochronną, ułatwiającą usuwanie niechcianego graffiti. Zgodnie z Państwa wyobrażeniem, życzeniem i wymaganiami.

powierzchnie ścian

Powierzchnie ścian w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze również nie stanowią dla nas problemu. Możemy zagwarantować, że taka ściana będzie w każdym przypadku odporna na wiatr i pogodę, a jej jakość wykończenia bardzo wysoka. Szeroki wybór struktur powierzchni umożliwi grę światła i kolorów.

Płyty chodnikowe

We wszelkich możliwych kształtach, wymiarach i o wszelkich strukturach, nasze płyty chodnikowe to najwyższa jakość. W dzisiejszych czasach spotyka się je na co dzień prawdzie wszędzie, czy to w parkach, czy jako nawierzchnia tarasu we własnym domu – nasze płyty chodnikowe do świetny sposób kształtowania ścieżek i powierzchni. Przy tym struktura powierzchni to kwestia indywidualnego wyboru, co tym samym umożliwia ciekawą grę światła i cienia.

Ścieżki betonowe

Wykonane na zamówienie elementy do tworzenia bezpiecznej i wysokiej jakości ścieżek betonowych do każdego zastosowania. Chętnie wykonamy dla Państwa takie z powierzchnią antypoślizgową. Zapytaj nas.

Obrazy

Dla tych wszystkich, którzy kochają rzeczy osobliwe - ściany oporowe umożliwiają umieszczanie zdjęć fotograficznych na swojej powierzchni. Jakość tekstury widocznych powierzchni betonu dzięki zastosowaniu matryc strukturalnych sprawdziła się już wielokrotnie. Jej elastyczność umożliwia nawet przy skomplikowanych strukturach z wcięciami w tle lub z przerwami nienaganne odwzorowanie zarówno betonu jak i formy. Matryce strukturalne, dzięki swym teksturom standardowym i indywidualnym, oferują architektom, projektantom i konstruktorom praktycznie nieograniczone możliwości.

Siedzisko

Zaakcetuj swój ogród naszymi elementami betonowymi. Przytulne sidziska mogą być jednocześnie przegrodą w architekturze ogrodu.

Studzieńki odpływowe

Dzięki studzienkom odpływowym można bardzo łatwo za pomocą śluzy spuścić stojącą wodę. W ten sposób można np. przeciwdziałać tworzeniu się kałuż wody powstałych w wyniku obfitych opadów lub długo utrzymującej się deszczowej pogody, spuszczając po prostu wodę przez studzienkę. Przy czym ważne jest, aby beton był mocny i wytrzymały, a przez to odporny na ekstremalne warunki. Także i tutaj można indywidualnie dopasować kształt, rozmiar i strukturę.

Świetliki (naświetla)

Świetliki w życiu codziennym znajdują się niemal wszędzie. Ważnym jest, aby były dostatecznie trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. A to możemy zagwarantować. Oferujemy gotowe elementy na naświetla w najróżniejszych wymiarach i kształtach, dobranych wedle indywidualnych życzeń. Funkcjonalne i trwałe – nasze elementy gotowe umożliwiają dostarczenie odrobiny światła do pomieszczeń podziemnych w celu ich rozjaśnienia. Niech Państwo z nami po prostu porozmawiają, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla Państwa pomysłu, dopasowując odpowiedni prefabrykat.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia optymalnej użyteczności. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Dalsze informacje
Zgadzam się