Twój nowy pracodawca Westerwelle

Betoniarnia Westerwelle w Herfordzie oraz w Beeskow to firma o ugruntowanej pozycji zatrudniająca obecnie 120 pracowników. Jesteśmy specjalistami w produkcji żelbetowych ścian oporowych oraz elementów nietypowych z betonu dostosowanych do potrzeb klienta. Zaopatrujemy naszych klientów na terenie całych Niemiec oraz krajów ościennych.

Szukamy do naszej lokalizacji w Beeskow i Herford na pełen etat:

Inżynier budownictwa, inżynier konstrukcji budowlanych (m/k/r)

Twój zakres obowiązków

W czasie wdrażania się w pracę będziesz pracować w biurze, aby zdobyć całą niezbędną wiedzę w zakresie kalkulacji ofert, tworzenia zleceń oraz poznać nasze szerokie możliwości produkcyjne. Dzięki swojej wiedzy technicznej przyswajasz niezbędną wiedzę, tworzysz statykę i wykorzystujesz ją w rozwiązaniach konstrukcyjnych i wdrożeniowych dla istniejących obiektów i zapytań. Oprócz doradztwa dla naszego działu sprzedaży, skoordynujesz rozwiązania projektowe z architektami i inżynierami budowlanymi, omówisz opcje produkcyjne z kierownikami naszych zakładów i przyjmiesz do produkcji wymagane komponenty. To one robią różnicę i decydują o Twoim i naszym sukcesie!

  • Czy ukończyłeś studia w dziedzinie inżynierii lądowej ze specjalizacją w inżynierii budowlanej lub masz podobne wykształcenie oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe?
  • Szukasz stałej pracy w znanej firmie, która zaoferuje Ci gruntowne wprowadzenie do pracy i rozwój Twoich umiejętności?
  • Czy wyobrażasz sobie zróżnicowany zespół współpracowników, którzy naprawdę lubią swoją pracę i są bardzo chętni do pomocy?
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, to trafiłeś we właściwe miejsce!

I jeśli jeszcze dodatkowo...

  • jesteś pasjonatem swojej pracy i angażujesz się w pracę,
  • szybko rozpoznajesz i rozwiązujesz problemy techniczne ku zadowoleniu naszych klientów.
  • Pracujesz w sposób zorganizowany,
  • z łatwością integrujesz się w zgrany zespół,

...dołącz do nas! Towarzyszymy Ci we wszystkich obszarach firmy, które są dla Ciebie istotne, aby poprowadzić Cię w kierunku Twoich celów.

Oferujemy

  • zorientowaną na pracowników, odnoszącą sukcesy firmę,
  • oferujemy obiecujący i długoterminowy stosunek pracy ze stałym wynagrodzeniem, uzupełniony innymi atrakcyjnymi modelami premiowania,
  • dokładne wprowadzenie w obowiązki oraz dalsze szkolenia dla rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Nowoczesne, ergonomicznie wyposażone miejsce pracy w zgranym zespole!

Twoja droga do nas

Czy jesteś przekonany, że dobrze do nas pasujesz? Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne podające też możliwą datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia: job(at)winkelstuetze.de. Może masz jakieś pytania? Tamer Kalkan jest do Twojej dyspozycji pod numerem+49 5221 97 55 19.